آسورا

اعتبار این وب سایت به اتمام رسیده است

در صورتی که شما مالک این سایت هستید و قصد تمدید آن را دارید کافی است به راحتی از طریق جدول زیر مدت زمان تمدید را انتخاب کرده و بلافاصله وب سایت خود را تمدید و مجددا فعال کنید

همچنین از آنجا که مدت زیادی از عدم تمدید این سایت در سامانه سایت ساز گذشته است دامنه آن ممکن است برای عموم قابل فروش باشد در صورت تمایل به خرید این دامنه با شماره 09215855852 تماس حاصل فرمایید

هزینه مدت تمدید
پرداخت آنلاین 280000 تومان 6 ماه
پرداخت آنلاین 498000 تومان 12 ماه *
در صورت تمدید 12 ماهه یک کوپن هدیه جهت سرویس های تبلیغات اینترنتی به شما اعطا خواهد شد [توضیحات بیشتر ...]
مقدار آب مورد نیاز روزانه بدن
مقدار آب مورد نیاز روزانه بدن

در این مقاله به بررسی میزان آب مورد نیاز بدن انسان پرداخته شده است. در ابتدا به طور کلی به اهمیت آب و نقش های حیاتی آن در بدن اشاره شده است. سپس با ذکر فرمول ها و راهکارهایی، میزان آب مورد نیاز افراد با توجه به سن، جنس، سطح فعالیت و شرایط محیطی شان، تشریح شده است. در ادامه علائم کم آبی بدن و راه های تشخیص آن بیان شده است. مقاله با ارائه راهکارهایی برای افزایش مصرف آب و تاکید بر فواید آن برای سلامتی و شادابی بدن به پایان می رسد.

راه درمان دندان شکسته
راه درمان دندان شکسته

دندان‌های شکسته مشکلی شایع هستند که ناشی از حوادث، جویدن غذاهای سفت، پوسیدگی یا ضعف مینای دندان می‌شوند. این عارضه می‌تواند دردناک باشد و به عصب دندان آسیب برساند. در این مقاله به بررسی راه‌های درمان و پیشگیری از دندان شکسته می‌پردازیم. روش‌های درمانی شامل باندینگ، روکش، عصب‌کشی و ایمپلنت و اقدامات پیشگیرانه شامل عدم مصرف غذاهای سفت، استفاده از محافظ دهان و معاینات منظم دندانپزشکی است. در نهایت، مراقبت‌های بعد از درمان نیز برای حفظ سلامت دندان ترمیم شده ضروری است.

قوانین پرواز برای کودکان سنین مختلف
قوانین پرواز برای کودکان سنین مختلف

سفر با هواپیما برای کودکان می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز و در عین حال چالش‌برانگیز باشد. در این مقاله، قوانین پرواز برای کودکان در سنین مختلف، از جمله نوزادان، کودکان و کودکان بدون همراه، بررسی شده است. نکاتی درباره بلیط، مدارک، بار، صندلی، غذا، سرگرمی و موارد دیگر ارائه شده است. همچنین به خواننده توصیه شده که قبل از سفر با ایرلاین تماس گرفته و از آخرین قوانین و مقررات مربوط به پرواز کودکان مطلع شود.

بهترین زمان سفر به شیراز
بهترین زمان سفر به شیراز

سفر به شیراز در هر فصل از سال زیبایی خاص خود را دارد. بهار و پاییز با آب و هوایی دلپذیر و طبیعت سرسبز، تابستان با جشنواره‌های شاد و زمستان با آرامش و خلوت، هر کدام تجربه‌ای منحصر به فرد برای شما رقم خواهند زد. انتخاب بهترین زمان سفر به شیراز به سلیقه و هدف شما بستگی دارد، با این حال در نظر داشته باشید که در ایام نوروز و تعطیلات رسمی، شهر شلوغ‌تر و گران‌تر خواهد بود.

`سامانه سایت ساز